FIXIT to firma, która działa już prawie 20 lat i ma za sobą wiele owocnych współprac z przedsiębiorstwami z Polski i Europy. Zajmuje się wsparciem dla swoich partnerów w postaci udoskonalania customer experience i obsługi zwrotów. Oprócz tego działania firmy to również rozwiązania serwisowe dla firm zajmujących się fotowoltaiką a także ekologistyką i naprawą sprzętu dla e-sportu.

E-sport

Choć w tej dziedzinie firma dopiero zaczyna się specjalizować, obszary rozwoju są duże. Potrzebami tego biznesu są między innymi sprawnie działające naprawy sprzętu gamerskiego – konsoli, monitorów i kontrolerów. Również gracze mają ułatwioną możliwość reklamowania sprzętu, który odmówił posłuszeństwa lub nie spełnia ich oczekiwań.

Fotowoltaika

Firma FIXIT w swoich działaniach przejawia czynną troskę o środowisko. Ogranicza oddziałach opakowania z tworzyw sztucznych, ale również wspiera projekty wykorzystujące odnawialną energię. Fotowoltaika to ważny obszar działań FIXIT – firma publikuje artykuły eksperckie i serwisuje urządzenia wykorzystujące energię elektryczną do napędzania urządzeń takich jak piły łańcuchowe, kosiarki, hulajnogi itp.

Customer experience

FIXIT ma wpływ na customer experience swoich klientów. Wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań dopasowanych indywidualnie do biznesu i otwarcie się na konsumenta przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Customer experience na wysokim poziomie to sposób, żeby wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać lojalnych klientów dla produktów i usług.

Reverse logistic

Firma FIXIT działa również w zakresie ekologistyki i zagospodarowania dużych zwrotów z rynku. Ma to na celu ponowne wykorzystanie produktów, które z jakiegoś powodu zostały odrzucone. Po procesie rekonfiguracji są one gotowe do sprzedaży.

 

Z firmą FIXIT można skontaktować się wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy znajdujący się na jej stronie internetowej. Dostępny jest również kontakt mailowy.

Address

Our Address:

Nad Serafą 56A 30-864 Kraków

GPS:

50.0025385, 20.0257278

Telephone:

-