Firma Good Gifts oferuje swoim klientom materiały promocyjne w postaci różnego rodzaju gadżetów, na których umieszczane są nadruki przedstawiające loga i hasła reklamowe. Good Gifts, będąc jednym z wiodących producentów gadżetów reklamowych, posiada doświadczenie współpracy z takimi firmami, jak Google, Citroen, Wawel czy Samsung. Ponadto należy też do organizacji rekomendacji biznesowych BNI Polska, która jest największą tego typu placówką na świecie.

Produkty tej marki to propozycja dla firm, instytucji, stowarzyszeń i przedsiębiorstw, które chcą w nieskomplikowany sposób poszerzyć swoją rozpoznawalność, wzbudzić pozytywne skojarzenia z daną marką i zwiększyć grono osób, które ją zapamiętają. To także oferta dla firm, które nie chcą kończyć swoich działań promocyjnych na billboardach bądź banerach.

Zespół Good Gifts to energiczna i zgrana grupa młodych ludzi, którzy zadbają o jakość produktów, przedstawią indywidualną wycenę, a na życzenie klienta stworzą wizualizację. Wśród asortymentu znajdą Państwo artykuły do pisania, tekstylia, przybory biurowe, urządzenia elektroniczne czy przedmioty kosmetyczne bądź te związane z rekreacją i sportem. Szeroki wybór pozwoli przygotować gadżety dopasowane do konkretnej grupy odbiorców. Znajdą one swoje miejsce na każdej konferencji, targach branżowych bądź imprezach promocyjnych.

Oprócz szerokiego wyboru produktów Good Gifts dba też o jakość wykonywanych nadruków. Wykorzystuje do tego celu szereg nowoczesnych metod, wśród których są techniki sitodruku, tampondruku, tłoczenia, graweru laserowego, termotransferu, haftu komputerowego, druku cyfrowego oraz sublimacji. Ponadto nadruki wykonywane są też za pomocą folii flex, etykiety cyfrowej, naklejki doming, transferu na ceramikę oraz druku cyfrowego UV. Techniki te spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a wybór odpowiedniej stanie się łatwy dzięki poradom pracowników Good Gifts.

Good Gifts to nie tylko szeroki wybór produktów, nowoczesne techniki nadruku czy ambitny młody zespół pracowników. To także wysoka jakość oferowanych gadżetów i ich bezpieczeństwo potwierdzone spełnianiem przez nie wymagań określonych przez testy RoHS, certyfikat CE i rozporządzenie UE Reach. Dzięki spełnianiu dotychczasowych, ale też nowo wprowadzanych wytycznych, Good Gifts może stale polepszać świadczone usługi.

Pełen przegląd oferowanych przez Good Gifts produktów dostępny jest na stronie www.goodgifts.eu. Tam zapoznają się też Państwo ze sposobem składania zamówień, a także z bieżącymi promocjami, nowościami i wyprzedażami.

Opening Hours

Monday

8:00 - 16:00

Tuesday

8:00 - 16:00

Wednesday

8:00 - 16:00

Thursday

8:00 - 16:00

Friday

8:00 - 16:00

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Ujastek 5B (AURUM) 31-752 Kraków

GPS:

50.08277, 20.06635449999999

Telephone: