Firma Hurtex zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną piecy, kominków, sprzętu ogrodowego, niedużych rozmiarów sprzętu RTV i AGD a także akcesoriów niezbędnych na budowie (takich jak młynek do styropianu). Sprzedaż hurtowa i detaliczna oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że jest to miejsce, gdzie można wyposażyć swój domowy warsztat i stworzyć kominek do salonu. Firma ma swój sklep internetowy Hurtownia7 – można zapoznać się w nim z pełną ofertą, dowolnie filtrować i przeglądać produkty. Za jego pośrednictwem można wygodnie dokonać zamówienia. Możliwy jest wybór przesyłki kurierskiej albo odbioru osobistego w punkcie w Skawinie koło Krakowa. Również płatność ratalna jest możliwa w sklepie Hurtownia7.

Kominki

Kominek do salonu można w całości zbudować korzystając z elementów dostępnych w Hurtowni 7. Kupimy tam sam wkład kominkowy, rusz, drzwiczki, a nawet żaroodporną szybę. Farby odporne na wysoką temperaturę też można zamówić w tym sklepie i pomalować elementy, by prezentowały się jeszcze lepiej. Wolnostojący piec tzw. koza to nieco staromodne, ale wciąż użyteczne rozwiązanie. Swoją estetyką będzie pasował do wnętrz stylizowanych na stare.

Rowery i akcesoria rowerowe

W Hurtowni7 można kupić rowery dla całej rodziny. Znajdą się modele Kands, rowery górskie i miejskie z koszykiem. Do swojego jednośladu można dokupić oświetlenie, pompkę i dzwonek. Oferta obejmuje rowery dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przejrzysta strona umożliwia wybranie konkretnego modelu poznanie jego parametrów. Można filtrować produkty według ich ceny, co przyspiesza i ułatwia zakup. Duży wybór i szczegółowy opisy produktów to zalety Hurtowni7.

Produkty można zamówić z wysyłką realizowaną przez firmę kurierską, ale również z odbiorem osobistym w Skawinie:

SKAWINA, UL. KRAKOWSKA 2E

email: hurtex2@gmail.com

TEL: 578-292-920 lub 601-904-700

Address

Our Address:

ul. Przemysłowa 12 32-052 Radziszów

GPS:

49.9409838, 19.8037509

Telephone: