W dobie kryzysu ekonomicznego spowodowanego koronawirusem wiele firm szuka możliwości na zaoszczędzenie niepotrzebnie wydawanych środków. Czy możliwości te znaleźć można również w wydatkach związanych z opłatami za energię elektryczną i gaz? Jak najbardziej! Pomóc w tym mogą przedstawiciele Instytutu Rozwoju Energetyki!

Kim jest doradca energetyczny?

Doradca energetyczny z Instytutu Rozwoju Energetyki (IRE) to osoba, która pomoże zmniejszyć opłaty za energię elektryczną? W jaki sposób? Korzystając ze swojej wiedzy i swojego doświadczenia, sprawdzi, które opłaty są niekonieczne i zasugeruje rozwiązanie pozwalające na ich eliminację. Doradca energetyczny pomoże także w wyborze najlepszego operatora prądu i będzie w stanie wynegocjować z nim dobre warunku.

Jakie oszczędności pozwala uzyskać współpraca z doradcą energetycznym?

Współpraca z doradcą energetycznym pozwala osiągnąć oszczędności rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie. Największa “oszczędnosć” jaką udało się uzyskać dzięki pośrednictwu EHC wynosi 250 tysięcy złotych! Tak zaoszczędzone fundusze zainwestować można w dalszy rozwój firmy, szkolenia pracowników działalność w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Dlaczego warto skorzystać z usług IRE?

Usługi świadczone przez IRE to gwarancja bezpieczeństwa przeprowadzenia procesu zmiany dostawcy energii elektrycznej. Doradcy są z klientem na każdym etapie, wspierają go swoją wiedzą i umiejętnościami, załatwiają również wszelkie formalności i podpowiadają zleceniodawcy, jak powinny wyglądać kolejne kroki.

Kontakt z firmą

Z Instytutem Rozwoju Energetyki najlepiej skontaktować się za pośrednictwem strony internetowej. Podane tam zostały dane adresowe, telefoniczne oraz mailowe. Stronę internetową

Address

Our Address:

ul. Orzechówka 45 32-300 Olkusz

GPS:

50.2789788, 19.6056318

Telephone: