Kancelarię Adwokacką tworzą dwaj specjaliści w dziedzinie prawa – Piotr Proniewski i Leszek Przybyłka – oraz zbudowany przez nich zespół. Specjalizują się w wielu dziedzinach prawa oraz w doradztwie podatkowym, od wielu lat z powodzeniem świadcząc usługi dla swoich klientów. Obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, jednoosobowe działalności gospodarcze, korporacje, organizacje sektora publicznego, fundacje i stowarzyszenia. Niezależnie od rodzaju i skali problemu prawnego, można zwrócić się do kancelarii Proniewska&Przybyłka i oczekiwać fachowej i skutecznej pomocy.

Obsługa prawna klientów biznesowych

Adwokaci oferują merytoryczne wsparcie w zakresie wszelkich kwestii prawnych związanych z prowadzeniem biznesu. Wiedzą wszystko o prawie pracy, prawie spółek i prawie korporacyjnym, a także posiadają fachową wiedzę w dziedzinie prawa gospodarczego i oferują wsparcie w przypadku sporów sądowych. Specjalizują się w różnorodnych branżach – ich szczegółowy wykaz można znaleźć na stronie internetowej ppsc.pl.

Oferta adwokatów z kancelarii Proniewski&Przybyłka dla firm obejmuje między innymi:

  • opracowanie/poddanie analizie różnego rodzaju umów/regulaminów;
  • reprezentację przed KRS;
  • obsługę w takich procesach, jak fuzje czy przejęcia;
  • przekształcenia spółek;
  • trwałą obsługę korporacyjną.

Dodatkową korzyścią podjęcia współpracy z kancelarią jest możliwość skorzystania z tzw. abonamentu prawnego, który pozwala na znaczne obniżenie kosztów. W zależności od potrzeb danego klienta oferowane są nisko- lub wysokobudżetowe pakiety, w ramach których świadczone są kompleksowe usługi prawnicze. Jest to wyjście naprzeciw nawet małym, dopiero rozwijającym się firmom o okrojonych możliwościach finansowych.

Specjalistów z kancelarii Proniewski&Przybyłka znajdziesz w Krakowie, gdzie zlokalizowana jest jej siedziba oraz w Tychach i Świątnikach – miastach, w których adwokaci prowadzą swoje biura. Z kancelarią można się skontaktować telefonicznie lub wypełniając specjalny formularz klienta zamieszczony na stronie internetowej.

Address

Our Address:

ul. Konopnickiej 5/4 30-302 Kraków

GPS:

50.0527655, 19.928995699999973