Kontraktim to firma, która zajmuje się budową hal produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych. Zakres jej prac można określić jako generalne wykonawstwo. Oznacza to, że firma tworzy obiekty od samych podstaw (projektu, planu, pozwoleń), aż do odbioru hali przez właściciela. Współpraca z firmą Kontraktim to również pewność, że realizacja będzie taka, jak sobie wymyśliliśmy. Własne biuro projektowe firmy pozwala trzymać pieczę nad planami i modyfikować je zgodnie z oczekiwaniami klienta. Duże doświadczenie pracowników – wykwalifikowanych inżynierów sprawia, że projekt dopasowany jest do najnowszych standardów, ale też specyficznych wymagań.

Generalne wykonawstwo hal magazynowych

Kontraktim zajmuje się generalnym wykonawstwem hal służących jako magazyny. Projektowanie tego typu obiektów jest szczególnie istotne, bo od tego zależy ich funkcjonalność. Każda powierzchnia ma wartość, dlatego trzeba ją w odpowiedni sposób wykorzystać. Projekt hali uzależniony jest od jej przeznaczenia – to jakie produkty będą składowane uzależnione jest od profilu firmy do, której obiekt będzie należeć. Lekkie towary mogą być składowane również pionowo – trzeba wtedy zapewnić metodę dostępu do nich.

Generalne wykonawstwo hal produkcyjnych

Hala produkcyjna to również obiekt, który wymaga starannego projektu, który sprawiłby, że wszystkie maszyny odpowiadające za kolejne etapy produkcji będą dobrze rozmieszczone. Pozwala to zaoszczędzić czas pracowników i zwiększyć wydajność ich działań. Oprócz tego Kontraktim zajmuje się organizacją prac ziemnych, montażu wszystkich elementów, izolowania hali. Często proces produkcyjny wymaga, by w środku obiektu panowały konkretne warunki. Urządzenia pozwalające je zapewnić również muszą mieć swoje miejsce w hali.

Usprawnienia i optymalizacja

Każdy projekt, który tworzy Kontraktim jest zoptymalizowany pod względem funkcjonalności i kosztów. Pozwala to firmie sporo zaoszczędzić, ponieważ udoskonalony budżet ogranicza wydatki rzeczy, które da się wykonać taniej. Oszczędzanie na budowie hali koniecznie musi być rozsądne, wtedy też jest bezpieczne. Kontraktim współpracując z firmą, stara się dopasować projekt i kosztorys inwestycji do jej indywidualnych potrzeb wynikających z zakresu jej działalności.

Z firmą Kontraktim można kontaktować się telefonicznie i mailowo. Na stronie internetowej, w zakładce Kontakt, znajduje się również formularz kontaktowy, poprzez który można wysłać zapytanie do firmy.

Address

Our Address:

ul. Drogowców 3, 32-400 Myślenice

GPS:

49.8328695, 19.9551544

Telephone: