Firma M2.jelec to krakowskie przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług remontowo-wykończeniowych. Stworzone zostało, aby zgłaszający się do niego klienci mogli otrzymać fachowe wsparcie w modernizacji lub urządzaniu mieszkania czy domu.

Firma prowadzi swoje realizacje w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, przestrzeniach handlowo-usługowych, budynkach użyteczności publicznej, ale również blokach budowanych przez deweloperów.

M2.jelec współpracuje z wykonawcami z różnych branż. Wśród fachowców znajdują się elektrycy, hydraulicy, ślusarze, monterzy, fliziarze, malarze ścienni i pracownicy ogólnobudowlani. Właścicielom firmy zależy, by były to osoby, które wyróżniają się wiedzą i doświadczeniem w branży. Istotne jest również to, by prowadzone przez nich realizacje odbywały się z zachowaniem obowiązujących przepisów budowlanych i zachowaniem wszelkich procedur.

Firmie zlecić można działania takie jak: budowa ścianek działowych, podwieszanych sufitów, układanie podłóg (różnego rodzaju: drewno, panele, płytki), montowanie elementów elektryki (włączniki, gniazdka, dzwonki, lampy), podłączanie sprzętu RTV/AGD, malowanie ścian itp.

Z przedstawicielami firmy najlepiej skontaktować się osobiście (umówić się na spotkanie można poprzez podany na stronie internetowej mail lub dzwoniąc pod wskazany tam numer telefonu). Podczas konsultacji szczegółowo omówione zostaną wszelkie kwestie związane z planowanymi pracami, pracownicy firmy krok po kroku omówią harmonogram działań i precyzyjnie przedstawią kosztorys. Co ważne – żadne działania nie zostaną przeprowadzone bez wyraźnej zgody właściciela mieszkania, domu czy lokalu – wszystko ustalone zostaje wspólnie.

Dla osób wahających się przy wyborze firmy remontowo-wykończeniowej ważną informacją będzie fakt, że na stronie internetowej M2.jelec znajduje się dokumentacja realizacji wykonanych przez firmę, zbudowana na podstawie opinii klientów i fotografii z miejsc prac (po ich zakończeniu).

Address

Our Address:

Smolki 8/2 30-513 Kraków

GPS:

50.041176, 19.9427113

Telephone:
Web: