Salon Komandor to krakowski dystrybutor mebli marki Komandor, znanej przede wszystkim z nowoczesnych systemów drzwi przesuwnych oraz szaf i garderób na zamówienie. Doskonała jakość materiałów, perfekcyjna obsługa to coś, na co można liczyć, kupując meble Komandor. Marka wielokrotnie została nagrodzona, więc z całą pewnością można obdarzyć ją swoim zaufaniem.

Sklep Komandor oferuje wysokiej jakości szafy, indywidualnie dopasowane do potrzeb każdego klienta. W momencie składania zamówienia możesz dokładnie opisać, jakiego mebla oczekujesz i właśnie taki zostanie dla Ciebie zaprojektowany. W ten sposób funkcjonalnie wypełnisz przestrzeń w swoim domu. Szafa dopasowana będzie do ścian, sufitu i innych mebli. Żadnych szpar, w których gromadzi się kurz, pełne wykorzystanie dostępnego miejsca. Realizację zamówienia poprzedza dokładny pomiar Twojego wnętrza przez pracowników sklepu Komandor. Nie ma więc mowy o pomyłkach i błędach. W dodatku ta usługa jest całkowicie bezpłatna.

W ofercie sklepu Komandor znajdziesz szafy wnękowe i do zabudowy. Możesz zamówić szafę do sypialni, do przedpokoju, do biura, a także cały komplet szaf, które wypełnią Twoją garderobę. Samodzielnie zdecydujesz o tym, czy w szafach mają być półki na składane ubrania czy też drążki na wieszanie odzieży. Wskażesz liczbę i umiejscowienie ewentualnych szuflad na bieliznę i drobiazgi. Jeśli chcesz, znajdzie się też specjalne miejsce na deskę do prasowania i odkurzacz. Wszystko, czego potrzebujesz, możesz wykreować wspólnie z fachowcami z salonu Komandor.

Szafy, które proponuje sklep Komandor, często wyposażone są w systemy drzwi przesuwnych. To wygodne rozwiązanie, które dodatkowo pozwala zaoszczędzić miejsce. Komandor dba, by system był lekki, łatwy w obsłudze, cichy i estetyczny.

Zainteresowała Cię oferta? Poznaj jej szczegóły w kontakcie ze sklepem Komandor. Odwiedź ich krakowski salon lub zadzwoń i porozmawiaj z konsultantem. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie komandor-krakow.com.

Opening Hours

Monday

09:00 – 19:00

Tuesday

09:00 – 19:00

Wednesday

09:00 – 19:00

Thursday

09:00 – 19:00

Friday

09:00 – 19:00

Saturday

10:00 – 14:00

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Warszawska 11 32-087 Bibice

GPS:

50.1133337, 19.965754199999992

Telephone: