Rozwód to trudne doświadczenie. To proces, który wyczerpuje zarówno psychicznie, jak i finansowo. W przypadku jakiejkolwiek sprawy rozwodowej konieczne jest zatrudnienie dobrego adwokata, który jest niezbędny, jeżeli pragnie się uniknąć trudności z zakończeniem sprawy rozwodowej na określonych warunkach.

Wiele kancelarii adwokackich specjalizuje się w sprawach rozwodowych. Wśród nich na pewno warto wymienić krakowską kancelarię adwokacką Nartowski&Trojanowska. Powstała w 2009 roku, po połączeniu dwóch osobnych kancelarii. Od początku swojej działalności kancelaria ta stawiała na to, aby zapewnić wszystkim swoim klientom szeroką ofertę świadczonych usług prawnych. Dzięki temu każdy, bez względu na powód, z jakim udaje się do kancelarii, może być pewien że uzyska pomoc, której potrzebuje.

Adwokat rozwodowy to tylko jedna ze specjalizacji kancelarii. Oprócz tego jej pracownicy zajmują się sprawami z dziedziny prawa rodzinnego, prawa karnego, a także prawem cywilnym oraz spadkowym. Wszystkie sprawy od nowych klientów zawsze trafiają do doświadczonych i doskonale wykształconych adwokatów. Każda z nich jest priorytetem, dlatego zyskuje pełnię uwagi specjalisty. Dzięki temu żaden klient nie musi się martwić, że jego sprawa będzie w jakikolwiek sposób zaniedbana przez prowadzącego ją adwokata.

Kancelaria adwokacka Nartowski&Trojanowska oferuje także porady prawne dla każdego zainteresowanego tego typu konsultacją. W razie potrzeby istnieje możliwość prowadzenia tych sesji w języku angielskim. Jest to zatem kancelaria, która z chęcią wita różnorodność wśród swoich klientów i wszystkim stara się zaoferować pomoc. Dodatkową zaletą jest to, że bardzo rozsądnie wyceniane są tutaj usługi. Jeżeli zatem komukolwiek potrzebny jest adwokat, to na pewno powinien rozważyć skorzystanie z oferty.

Dane kontaktowe:

ul. Biskupia 20 lokal 2, 31-144 Kraków
tel: +48 12 631 08 65, 631 08 75
fax: +48 12 633 13 11
e-mail: kancelaria@ntadwokaci.pl

Address

Our Address:

ul. Biskupia 20 lokal 2, 31-144 Kraków

GPS:

50.06781, 19.9363321