Elektrokardiografy mogą znacznie wydłużyć życie ludzi, którzy borykają się z problemami kardiologicznymi. Te urządzenia pozwalają na szybką i dokładną diagnozę chorób serca, dzięki czemu leczenie może zostać podjęte wcześniej. Wybór sprzętu powinien być decyzją przemyślaną, która rozpocznie się od znalezienia zaufanego sprzedawcy. Takim właśnie podmiotem jest nasza firma Si-Cura, która oferuje jedynie innowacyjny sprzęt medyczny wyprodukowany przez renomowane firmy. Posiadamy szeroką ofertę produktów oraz usług. Sami również zajmujemy się opracowywaniem nowych urządzeń, mając zawsze na względzie poziom ich dostosowania do wysokich standardów oraz potrzeb klientów. Oferujemy szkolenia z zakresu obsługi sprzętu medycznego, doradztwo przy jego wyborze, a także współpracę z naukowcami i ośrodkami badawczymi. Dbamy o wysoką jakość na każdym polu naszej działalności.

Elektrokardiografy znajdujące się w naszej ofercie

Urządzenie do badania EKG serca jest niezbędnym narzędziem w pracy lekarza. Żeby mógł on zawsze uzyskiwać wyniki zgodne z faktycznym stanem zdrowia pacjenta, urządzenie musi być produktem z najwyższej półki. Właśnie dlatego w ofercie naszego sklepu znajdują się elektrokardiografy od wiodących firm na rynku – BTL, Aspel, MORTARA i kilku innych.

Czym cechują się nasze elektrokardiografy?

Modele marki Aspel to urządzenia, w których doświadczenie firmy zostało połączone z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Wyniki uzyskiwane dzięki użyciu tego elektrokardiografu mogą być przesyłane bezpośrednio do lekarza za pomocą sieci lub przechowywane w pamięci USB. W ofercie naszej firmy Si-Cura znajdują się również urządzenia marki BTL – zapewniają one bardzo precyzyjny i dokładny pomiar. Korzystanie z nich jest wygodne, jako że są one wyposażone w ekran dotykowy, na którym dodatkowo można odtwarzać zapisane wcześniej krzywe EKG. Oferujemy również elektrokardiografy marki MORTARA. To rozwiązanie dla lekarzy ceniących sobie sprzęt, jaki jest jednocześnie mobilny i precyzyjny. Elektrokardiografy marki MORTARA należą do jednych z najbardziej poręcznych na rynku.

Opening Hours

Monday

10.00 - 20.00

Tuesday

10.00 - 20.00

Wednesday

10.00 - 20.00

Thursday

10.00 - 20.00

Friday

10.00 - 20.00

Saturday

Zamknięte

Sunday

Zamknięte

Address

Our Address:

ul. Wrocławska 37A/322, 30-011 Kraków

GPS:

50.0776149, 19.92625399999997