Kogo zrzesza Stowarzyszenie Matrik?

Stowarzyszenie MATRIK zajmuje się propagowaniem wiedzy teoretycznej oraz praktycznej dotyczącej zawodu trenera i konsultanta biznesu. Jesteśmy największym oraz najdłużej działającym na rynku stowarzyszeniem tego typu. Dzięki temu posiadamy odpowiednie doświadczenie, a także kontakty z instytucjami trenerskimi w Polsce i za granicą. Możemy zaoferować naszym kursantom najlepsze przygotowanie do pełnienia funkcji trenera biznesu lub konsultanta.

Co nam przyświeca?

Stowarzyszenie MATRIK zrzesza osoby o podobnym sposobie myślenia. To organizacja ludzi patrzących w przyszłość, czyli chcących rozwijać swoje kompetencje trenerskie, jednocześnie będąc na bieżąco ze wszystkimi nowościami w branży. Prowadzimy kursy, szkolenia i certyfikacje trenerów. Posiadamy także Regionalne Kluby Trenerów, w których regularnie spotykają się nasi członkowie i wszyscy zainteresowani rozwijaniem kompetencji. Takim spotkaniom towarzyszą zazwyczaj przydatne warsztaty, a także chwile, w których poszczególni uczestnicy mają szanse na wymienienie się uwagami, informacjami lub ideami do podjęcia współpracy. Skupiamy się na tym, aby pomagać osobom, które dopiero chcą poznać zawód trenera, jak i tym, którzy są już doświadczonymi szkoleniowcami, stale dążącymi do zwiększania swoich kompetencji. Cel szkoleń jest wszak wspólny, a jest nim jak najlepsze przekazywanie wiedzy innym. Stale poszukujemy więc nowych, coraz lepiej udokumentowanych metod, które pozwalają przyśpieszyć i polepszyć proces nauki dorosłych. Obecnie na rynku pracy brakuje ludzi, którzy posiadają wysoce rozwinięte umiejętności miękkie, będące umiejętnościami uniwersalnymi. Wierzymy, że nasza działalność pozwoli zmienić tę sytuację, a na polskim rynku pracy zaczną pojawiać się specjaliści w dziedzinie zarządzania, szkolenia oraz biznesu. W Stowarzyszeniu MATRIK szerzymy ideę uczenia się przez całe życie.

Zapisz się do nas

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą – dołączenia do Stowarzyszenia, zdecydowanie się na certyfikację lub odpowiedni kurs. Mocno wierzymy w to, że razem z nami spełnisz swoje marzenia o sukcesie zawodowym.

Opening Hours

Monday

9.00 - 15.00

Tuesday

9.00 - 15.00

Wednesday

9.00 - 15.00

Thursday

9.00 - 15.00

Friday

9.00 - 15.00

Saturday

Nieczynne

Sunday

Nieczynne